تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1396

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین گفت: ظرفیت‌های بزرگی در دانشجویان و نسل جوان امروزی وجود دارد که در صورت حمایت و توجه مسؤولان می‌تواند حوزه پوشاک را متحول کند.
فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی صبح امروز با حضور در نگارخانه محصص از دستاوردهای دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در حوزه طراحی پوشاک بازدید کرد.
  
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین در حاشیه این بازدید اظهار داشت: آثار و طرح‌های موجود در نمایشگاه بسیار عالی و جالب توجه است و این نشان می‌دهد که ظرفیت‌های بزرگی در دانشجویان و نسل جوان امروزی وجود دارد که در صورت حمایت و توجه مسؤولان می‌تواند حوزه پوشاک را متحول کند.

فرشاد پیله‌چی عنوان کرد: این حرکت‌های علمی و برآمده از متن دانشگاه زمانی اثربخش است که تجاری‌سازی شده و به بازار کار و بازار فروش متصل شود و در این زمینه هم ما نیازمند حمایت، سرمایه‌گذاری و اعتماد به جوانان خود هستیم.

وی گفت: باور بنده این است که این طراحان جوان متخصصان خوب در عرصه پوشاک و طراحی لباس می‌شوند و به فضل خداوند روزی موفقیت‌های چشم‌گیر و عملی به ویژه در عرصه مد و لباس ایرانی-اسلامی کسب می‌کنند و جامعه هم از حاصل کار آن‌ها بهره‌مند می‌شود.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل