تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 10 بهمن‌ماه سال 1396

هشتمین نمایشگاه تخصصی پوشاک، منسوجات، کیف و کفش و محصولات چرمی روز دوشنبه نهم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان مرکزی در اراک گشایش یافت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در حاشیه آیین گشایش این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از 60 تولیدکننده و عرضه کننده پوشاک بزرگسالان و کودک، پوشاک سنتی، ملزومات حجاب، کیف و محصولات چرمی از سراسر کشور در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی این استان در اراک برگزار شده است.  
مهدی جهانمیرزایی افزود: هشتمین نمایشگاه تخصصی پوشاک، منسوجات، کیف و کفش و البسه چرمی با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای عرضه آخرین محصولات تولیدی و مبادلات اقتصادی تولیدکنندگان این بخش فعال شده است.
وی ادامه داد: علاقمندان می توانند از نهم تا سیزدهم بهمن ماه امسال از ساعت 15 تا 21 از این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی بازدید کنند.
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در سال 1378 در زمینی به مساحت 22 هکتار در محل تلاقی شاهراه شمال به جنوب و غرب به شرق کشور راه اندازی شد.
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی دارای 10 هزار مترمربع سالن نمایشگاهی مسقف، سه هزار مترمربع فضای باز نمایشگاهی و 120 هزار مترمربع پارکینگ ویژه غرفه داران و بازدید کنندگان است.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل