تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : جمعه 26 آبان‌ماه سال 1396

 معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۴۰ درصد از الیاف صادراتی ایران به کشورهای مختلف در استان مرکزی تولید شده است.

جعفر اصغری معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با پیام دلیجان گفت: ارزش الیاف صادراتی کشور در شش ماهه نخست امسال ۵۵ میلیون دلار بوده که ۲۲ میلیون دلار آن متعلق به استان مرکزی است.  اصغری با اشاره به اینکه ظرفیت های خوبی در استان مرکزی در زمینه تولید الیاف مصنوعی وجود دارد بیان کرد: ۱۹ واحد صنعتی و تولیدی الیاف در استان مرکزی فعال است که دو واحد آن در خمین و ساوه و بقیه در شهرستان دلیجان فعال هستند.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان دلیجان قطب تولید الیاف پلی استر کشور محسوب می شود ادامه داد: سهم به سزایی از تولید و صادرات این محصول در کشور متعلق به شهرستان دلیجان است.

معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با اشاره به اینکه بیش از ۲۵ هزار تن الیاف نساجی در سال جاری در دلیجان تولید و روانه بازار داخلی و خارجی شده است اظهار کرد: از صنایع الیاف دلیجان پنج واحد در زمینه تولید تیم پنبه ای و بقیه نیز تیم لایی فعالیت می کنند.

اصغری توضیح داد: صنایع الیاف نساجی دلیجان با برخورداری از تکنولوژی روز و تامین ماشین آلات مدرن از کشورهای اروپایی محصول با کیفیت تولید و روانه بازار داخلی و خارجی می کند.

وی با تاکید بر اینکه دلیجان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان الیاف کتان تایپ های تنسیتی در کشور است اضافه کرد: این شهرستان تامین کننده مواد اولیه مصرفی اکثر صنایع نساجی تولید کننده انواع نخ ،پارچه، پتو، موکت، نانو و کالای خواب و سایر صنایع نساجی وابسته است.

اصغری با اشاره به نقش واحدهای تولیدی الیاف در اشتغال خاطرنشان کرد: در واحدهای تولیدی الیاف دلیجان یک و هزار ۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم فراهم شده است.

شهرستان دلیجان درجنوب استان مرکزی دارای ۴۰۰ واحد صنعتی در چهار شهرک و ناحیه صنعتی است.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل