gdl.rozblog.com
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : پنج‌شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1396

-معاون امور تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دیدار با سفیر چین در تهران درباره همکاری مشترک دو کشور در زمینه صنایع نساجی، دستی، پوشاک و فرش تبادل نظر کرد.

'سیدحمید کلانتری' روز چهارشنبه در دیدار با 'پانگ سن' سفیر چین در ایران که در محل اداره امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد به سابقه طولانی فعالیت تعاونی ها در ایران اشاره و بر اقتصاد تعاون و عدالت اجتماعی تاکید کرد .   وی با اشاره به تاریخچه وزارت تعاون و فعالیت تعاونی ها درحوزه های تولید، خدمات، توزیع و مصرف، افزود: در تلاش هستیم سهم تعاون را در اقتصاد ایران افزایش دهیم .
معاون امور تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد : امسال با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال قرار است درحوزه تعاونی روستایی و کشاورزی فعالیت بیشتری داشته باشیم .
کلانتری چین را از کشورهای برجسته اقتصادی در دنیا دانست که تجریبات ارزنده ای در توسعه روستایی، اقتصاد و واگذاری اقتصاد به بخش خصوصی و تعاونی ها داشته است .
کلانتری گفت: از همین رو خواستار برقراری ارتباط اقتصادی میان تعاونی های ایران و چین هستیم و می توانیم در زمینه های تولیدی، نساجی، صنایع دستی، پوشاک، فرش، تولیدات پسته ، زعفران و برخی موارد دیگر همکاری های مشترک داشته باشیم .

**تعاونی ها در چین تکامل یافته تر و قوی تر شدند
در ادامه این دیدار و گفت و گو 'پانگ سن' سفیر چین در ایران نیز با اشاره به تاریخچه ای مختصر از تعاونی ها در آن کشور گفت : به منظور تولید و پخش، تعداد زیادی تعاونی درچین به وجود آمده است که درراستای بهبود زندگی مردم نقش مهمی ایفا کرده و روز به روز تکامل یافته و قوی تر شده است .
وی از تمایل چین برای تماس نزدیک و گسترش همکاری ها با ایران درزمینه های تعاونی خبرداد .
یادآور می شود،در این دیدار از سفیرچین درایران دعوت شد که در نمایشگاه تعاون که در آینده نزدیک درمحل مصلی تهران برپا می شود حضور داشته باشد و از دستاوردهای بخش تعاون در کشورمان بازدید کنند ، همچنین سفیرچین در ایران نیز از دست اندرکاران حوزه تعاون به منظور آشنایی با آخرین دستاوردهای تعاونی ها برای سفر به این کشور دعوت کرد.برچسب‌ها: چین، نساجی


کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل