gdl.rozblog.com
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : جمعه 28 آبان‌ماه سال 1395
‌رییس هیات مدیره انجمن نساجی ایران گفت: وضعیت هوای صنعت نساجی ابری است و شرایط رکود و ناتوانی مردم در خرید باعث شده در حال حاضر تنها با 30 درصد ظرفیت خود فعالیت کند.
محمد مروج حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس استانداردهای بین‌المللی به ازای هرفرد 20 مترباید منسوجات نساجی تولید کنیم که ایران در بهترین حالی خود 800 میلیون مترتولید می‌کند و یک میلیارد و 600 میلیون مترآن نیازمند واردات به کشور است.  وی تصریح کرد: بر اساس اطلاعات موجود تنها 30 درصد از نیاز کشور در زمینه منسوجات به صورت رسمی وارد ‌و بقیه به شکل قاچاق وارد بازار می‌شود.

مروج  حسینی با اشاره به کاهش قاچاق در چندماه گذشته گفت: با تصمیمات گرفته شده مبارزه ‌با قاچاق پایدارتر و ریشه دارتر شده و وضعیت قاچاق در پارچه و پوشاک کمتر شده است.

وی تصریح کرد: بنابر آمار در سال گذشته 15 میلیارد دلار واردات قاچاق به کشور به ثبت رسیده است، ولی میران قاچاق آمار صحیح و واقعی را نمی‌توان بدست آورد، مگر محصول خاصی از طریق واردات گمرک و صادرات گمرک‌های دیگر به دست آورد.

رییس هیات مدیره انجمن نساجی ایران افزود: عدد واقعی قاچاق از مابه التفاوت آمارهای ارایه شده از واردات گمرک کشور مقصد با میزان صادرات کشور مبدا به دست می‌آید‌.

مروج حسینی خاطرنشان کرد: دولت با دادن وام‌های 250میلیون ریالی به مردم توانست بازار خودرو را نجات بدهد و قرار بر دادن کارت‌های 100 میلیون ریالی بری خرید کالاها ایرانی بود که بانک مرکزی در این زمینه کمک نمی‌کند.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل